Обслуговування кліматичних систем

Фахівці Бош Авто Сервіс із задоволенням проведуть обслуговування систем опалення та кондиціювання вашого автомобіля для забезпечення постійної комфортної температури в салоні та затримання пилку та неприємних запахів.

 • Дренаж системи, доливання холодоагенту та компресорної олії
 • Перевірка на герметичність
 • Функціональна перевірка
 • Заміна салонного фільтра

Чому Бош Авто Сервіс?

Для того, щоб забезпечити тривалий термін служби системи кондиціонування повітря, необхідно регулярно проходити технічне обслуговування. Крім втрат холодоагента, проблемою може стати неприємний запах, що викликається бактеріями або грибком, і з'являється при забрудненні системи кондиціонування повітря. Крім того, холодоагент у системі кондиціювання слід замінювати не пізніше, ніж через два роки експлуатації. Експерти Бош Авто Сервіс мають всі необхідні знання та навички для проведення професійного технічного обслуговування системи кондиціювання повітря. Тому ви завжди зможете насолоджуватися комфортною температурою в автомобілі – і не має значення, мороз за вікном чи спека.

Взимку ваші ноги більше не замерзнуть, а влітку в машині завжди буде ідеальний мікроклімат – спеціалісти Бош Авто Сервіс із задоволенням встановлять додатково систему опалення.

 • Максимальний комфорт під час руху та підвищений рівень безпеки
 • Спеціальне обладнання СТО для встановлення
 • Повний асортимент від відомих виробників

Чищення автокондиціонера:

Стратегія та тактика очищення

Дезінфекцію кондиціонера автомобіля потрібно проводити щорічно - так рекомендують професіонали. Антибактеріальне очищення проводиться одним із двох способів: хімічним або механічним. Другий варіант складніший, оскільки потребує повного розбирання системи вентиляційних каналів та демонтажу торпедо, а це, як відомо, один із найскладніших і громіздких вузлів сучасного авто. Однак часом випарник і канали доводиться очищати вручну: якщо автомобіль досить старий і при тому багато їздив по запорошених путівцях, багаторічні нашарування пилу, що злежався, в каналах ніяк інакше не почистити. Ціна такої послуги, зрозуміло, буде високою.

Чищення кондиціонера авто другим способом більш звичний в наших краях - це дезінфекція кондиціонера автомобіля за допомогою хімічних речовин. Якісний препарат знищує всі поселення мікробів, бактерій та грибків, а також на тривалий час (до одного року) оберігає внутрішні поверхні кліматичної установки від нової навали невидимих ворогів. Щоправда, щоб всесильна хімія спрацювала належним чином, її потрібно правильно подати до місця призначення. Тут також є варіанти.

Професійні послуги із заміни або ремонту скла

Скло автомобіля має величезне значення для забезпечення безпеки при водінні, тому навіть найменше їх пошкодження може стати причиною серйозних проблем. Одного цього достатньо, щоб у разі пошкодження скла негайно звернутися до наших фахівців за ремонтом.

 • Швидкий та професійний ремонт пошкоджень від каміння
 • Професійна заміна лобового скла

Механічні роботи

Якщо робота однієї чи кількох механічних систем вашого автомобіля викликає сумніви, фахівці Бош Авто Сервіс з радістю дозволять їх.

 • Оригінальні запчастини Bosch
 • Найновіше випробувальне обладнання для механічних компонентів автомобілів
 • Кваліфікований персонал з доступом до технічних даних