Гальмівна система, що ідеально працює, життєво важлива не тільки для вас, але і для всіх інших учасників дорожнього руху. Тому забезпечте собі та оточуючим безпеку, регулярно перевіряючи стан усіх компонентів системи. Адже кожен автомобіль містить ряд компонентів, схильних до природного зносу при щоденному використанні.

  • Встановлення оригінальних гальмівних дисків та колодок Bosch, заміна гальмівної рідини
  • Повний асортимент компонентів найвищої якості
  • Найновіше випробувальне обладнання для професійної діагностики та ремонту

Нижче наведено короткий огляд найбільш важливих систем безпеки, який ви можете використовувати при прямому зверненні до Бош Авто Сервіс для опису проблеми, що виникла.

Електронна система курсової стійкості (ESP®)

ESP запобігає можливості занесення автомобіля при виході управління з-під контролю, наприклад в результаті різкого повороту кермового колеса на високій швидкості. Це досягається шляхом впливу на гальмівну систему або систему управління двигуном з метою запобігання неконтрольованого заносу.

Протибуксувальна система (TCS)

Система TCS регулює крутний момент з метою запобігання пробуксовування коліс при розгоні та прискоренні. Це підвищує як стабільність, а й керованість.

Антиблокувальна гальмівна система (ABS)

При блокуванні коліс внаслідок різкого гальмування автомобіль стає некерованим. Технологія ABS автоматично зменшує гальмівний тиск, запобігаючи блокуванню коліс та зберігаючи керування над ними.

Професійний ремонт ABS

Фахівці «Бош Авто Сервіс» виконають весь комплекс необхідних робіт із ремонту будь-яких компонентів АБС. На основі даних діагностики та характеру виявлених проблем буде прийняте рішення щодо налаштування або заміни елементів антиблокувальної системи: ремонт блоку ABS, заміна датчиків, проводки та інших компонентів. Для заміни використовуються виключно оригінальні запчастини та комплектуючі, що оптимально підібрані для конкретного автомобіля.

Автомеханік надасть вам детальну консультацію щодо плану робіт, їх вартості та ціни деталей, необхідних для ремонту. Зразу узгоджуються терміни робіт - ми строго дотримуємося погодженого графіка, отже, у назначений час ви зможете забрати авто, готове до подальшої експлуатації.

Вчасно виявити проблему в авто означає попередити поломку або аварію. Не відкладайте діагностику ABS, завітайте до найближчої СТО «Бош Авто Сервіс» у Києві чи інших містах України.